Svet-Stranek.cz
ExtraTeam

Tréninky-Video A.A.3:AMERICAS ARMY-SPECIAL FORCE-EXTRA TEAM

Tréninky-Video A.A.3

America's Army nabízí vybrané tréninkové mise, které si kladou za cíl dvě věci: zaprvé, umožnit hráči nahlédnout na to, jaké to je být vojákem armády Spojených států amerických a zadruhé se snaží hráče seznámit s tím jak tuto hru hrát, jaké budou jejich povinnosti a jak dokončit dílčí úkoly ve hře.

Tréninky se dělí do dvou základních skupin a to Basic Combat Training (základní bojový výcvik) a Infantry MOS (Vojenská specializace pěchoty), který se dále dělí na primární a sekundární.,

Basic Combat je 9-ti týdenní přípravná fáze, kterou prochází každý rekrut, který chce vstoupit do řad americké armády. Celý výcvik je rozdělen do tří základních podfází (červená, bílá a modrá) a každá z těchto podfází se zaměřuje na jinou oblast výcviku. V červené fázi je ověřována a zlepšována fyzizká příprava branců. V bílé fázi se rekruti učí zacházet s armádním vybavením včetně obsluhy různé škály zbraní a dovednostem spojených s vykonáváním vojenské služby. V závěrečné fázi pak branci své znalosti prohlubují s řadě různých obecných vojenských specializací jako základy první pomoci na bojišti, orientaci na bojišti atp.
* Fit To Win Obstacle Course - Překážková dráha
* Basic Rifle Marksmenship - Základní střelecký výcvik
* Weapons Familirization - Seznámení s arzenálem
* Combat Lifesaving - Zdravotnický výcvik
* MOUT Course - Praktická zkouška získaných dovedností

Infantry MOS:Jelikož univerzální voják neexistuje, učí se každý příslušník americké armády nějaké konkrétní specializaci. V prvé řadě je to zacházení s různým typem zbrojního arzenálu. Ve hře tak musíte projít střeleckým výcvikem z různých zbraní. Tyto výcviky si však nejprve musíte odemknout za určitý počet bodů (cenu můžete vidět po nakliknutí tréninku vpravo dole pod popisem). Kolik bodů máte nyní k dispozici je zobrazeno vpravo nahoře. Body získáváte postupně za hraní online.

* Advanced Rifleman - pokročilý střelec, trénink se zbraní M4A1
* Automatic Rifleman - kulometčík, trénink se zbraní M249 SAW
* Grenadier - granátometčík - trénink s granátometem
* Squad Designated Marksman - střelec družstva, trénink speciálního střelce na delší vzdálenost

Jednotlivé tréninky se pak dále skládají z dalších vrstev, které jsou postupně zpřístupňovány v nových verzích hry. Pro absolvování výcviku si vyberte trénink který chcete a stiskněte PLAY TRAINING. Pokud nejste spokojeni s dosaženým výsledkem, můžete trénink opakovat stisknutím tlačítka RETRY TRAINING. Splníte-li úspěšně daný trénink, zpřístupní se Vám daná věc ve hře.

Některé části výcviku z těchto fází jsou i virtuálně vytvořeny ve hře a jejich splněním se Vám odemknou další možnosti ve hře. Tréninky, které je možné ve hře absolvovat, jsou na obrazovce zvýrazněny bílým obdelníkem a ikonkou zámku. Pokud je zámek zamčený, nemůžete ještě daný trénink absolvovat. Důvodem může být chybějící splnění některého z předešlých tréninků.

Secondary MOS:68W:
Combat Medic - Polní zdravotník.Naučí-li se voják zacházet s vybraným typem výzbroje, školí se dále na konkrétní specializaci jako je např. polní zdravotník, člen speciálních vojsk, operátor bezpilotního letounu apod. Výcvik na tyto různé specializace naleznete v záložce SECONDARY MOS. Dostupné specializace postupně příbývají s nově vydávanými verzemi. Je tedy možné že z počátku zjistíte, že si není možné udělat žádnou specializaci a po vydání nové verze hry se zpřístupní třeba polní zdravotník.

Americas Army 3 [AA3] Full Gameplay Video

Fit To Win Obstacle Course-Překážková dráha

AA3 America's Army 3 - Tutorial 2 - EXPERT - Basic Rifle Marksmanship!-Základní střelecký výcvik

AA3 America's Army 3 - Tutorial 3.1 - EXPERT - Weapons Familiarization - M320 Grenade Launcher

AA3 America's Army 3 - Tutorial 3.2 - EXPERT - Weapons Familiarization - M249 Automatic Rifle

AA3 America's Army 3 - Tutorial 3.3 - EXPERT - Weapons Familiarization - M67 Grenade

AA3 America's Army 3 - Tutorial 4 - EXPERT - Medical Training!

AA3 America's Army 3 - Tutorial 5 - EXPERT - MOUT Course!

AA3 America's Army 3 - Tutorial 6 - EXPERT - Tier 1: Advanced Rifleman

AA3 America's Army 3 - Tutorial 7 - EXPERT - Tier 1: Automatic Rifleman

AA3 America's Army 3 - Tutorial 8 - EXPERT - Tier 1: M714 Smoke Grenade

Americas Army 3: SDM Expert Qualification (Sniper)