Svet-Stranek.cz
ExtraTeam

Průvodce hrou A.A.2:AMERICAS ARMY-SPECIAL FORCE-EXTRA TEAM

Průvodce hrou A.A.2

AmericasArmy 2


AMERICA'S ARMY


Od 4. července 2002 byla America's Army vydána v celkem 27 vydáních, ve kterých vždy přinesla nové herní prvky, nové tréninky a v neposlední řadě i nové herní mapy. Každé z těchto vydání přineslo hráčům nové herní zážitky v prostředí virtuální armády s důrazem na rovnováhu mezi realistickým ztvárněním a herní zábavou.
oficial
America's Army patří mezi deset nejoblíbenějších akčních online PC her. Hráčům nabízí nejautentičtější pohled do prostředí výcviku členů americké armády až po jejich nasazeni v simulovaných misích v boji proti terorismu.

V America's Army: Special Forces, které následovalo po America's Army: Operations vydané 4. července 2002, mají hrači možnost získat statut zelého baretu absolvováním individuálních i kolektivních cvičných úkolů vybraných z Special Forces Assignment and Selection (SFAS).

Hráči, kteří splní výcvik SFAS, mají možnost okusit jaké to je být členem elitních Special Forces (zvláštních jednotek) a jsou kvalifikováni pro hraní multiplayerových misí v jednotkách od 82nd Airborne Division (82. Výsadkářské divize) po 75th Ranger Regiment (75. pluk Rangerů).

America's Army: Special Forces obsahuje také kompletní verzi America's Army: Operations.

aa
AA