Svet-Stranek.cz
ExtraTeam

Průvodce hrou A.A.3:AMERICAS ARMY-SPECIAL FORCE-EXTRA TEAM

Průvodce hrou A.A.3

Průvodce hrou A.A.3


Tak jsme se dočkali nové verze AA3.
K jejímu stažení můžete použít tento odkaz z : oficiální stránky
nebo :download

Steam

Steam logoSlužba Steam slouží pro elektronickou distribuci her. Za touto službou stojí firma Valve,která ji vytvořila za účelem distribuce svých produktů (hry jako HalfLive a další), ale postupem času ji začali využívat i další výrobciher. Principem této služby je stažení speciálního klienta, registraceúčtu a následného nákupu her pod tímto účtem a to online. Pohodlně sitak z domova koupíte nejnovější hru jejím zaplacením kreditní kartoupřes internet a ihned po zaplacení si můžete hru stáhnout a hrát.Jelikož je však America's Army 3 zdarma, je postup jejího získání snažší.

Steam klient a registrace

Pokud jste s principem fungování služby Steam již obeznámeni a mátena ní účet, můžete tento krok přeskočit. Pro ostatní, je nejprve nutnéstáhnout a nainstalovat Steam klienta. Z tohoto odkazu si stáhněte instalátorSteam klienta a nainstalujte jej. Po jeho instalaci a spuštění se Vámobjeví přihlašovací okno. Nyní záleží, zda již máte na Steamuregistrovaný účet nebo ne. Pokud ne, klikněte na Create a new account (1), na další obrazovnce klikněte na tlačítko Next a na další na I Agree.

steam login

Nyní vyplňte přihlašovací jméno (1) a zadejte heslo k účtu (2) a heslo zadejte pro kontrolu ještě jednou (3). POZOR!!! Tyto přihlašovací údaje se týkají pouze účtu ke službě Steam a nemají nic poslečeného s přihlšovacími údaji do America's Army 3!!! Klikněte na Next.

steam create account

Pokud Vámi zvolené uživatelské jméno již někdo použil k registracipřed vámi, zobrazí se vám obrazovka s nabídkou možných variant vašehojména (1). Pokud Vám žádné z nabízených nevyhovuje, můžete se vrátit tlačítkem Back do předchozí obrazovky, zvolit jiné jméno a celý proces opakovat. Pokud Vám navržené jméno vyhovuje, vyberte jej ze seznamu (1) a klikněte na Next.

steam 
name select

Ať už jste si zvolili unikátní jméno přímo, nebo s pomocípřednavržených jmen, dostanete se do obrazovky pro zadání e-mailovéadresy sloužící pro komunikaci. Zadejte svou platnou e-mailovou adresu (1), pro potvrzení ještě jednou (2) a klikněte na Next.

steam email

V posledním kroku již zbývá pouze vybrat kontrolní otázku a odpověď por případ zaopmenutí hesla a potvrdit tlačítkem Next.

steam secret qa

Nyní se provede Vaše registrace na serveru Steam, a na zadanoue-mailovou adresu Vám přijde potvrzení registrace. Nyní se již stačipouze přihlásit. Zadejte přihlašovací jméno (2) a heslo (3),které jste zvolili při registraci. Můžete si zaškrtnout, zda chcete přidalším spuštěním Steam klienta provést automatické přihlášení (4). Pak již stačí pouze stisknout tlačítko Login (5).

steam 
login

Stažení, instalace a spuštění hry

Po spuštění klienta se Vám zobrazí hlavní okno s webovou stránkou Steamu. Přejděte na záložku My Games a najděte v sekci Not Installed hru America's Army 3. Pro spuštění instalace na položku 2x poklikejte, nebo ji označte a stiskněte tlačítko Install dole vpravo.

Steam Game List

Zobrazí se obrazovka ukazující potřebné místo pro hru, celkové volnémísto na Vašem disku a předpokládaná doba pro stažení a instalaci hry.Pokud máte na disku místa dostatek, klikněte na Next.

Steam Install 1

V dalším okně si zvolíte, zda chcete vytvořit položku ve start menu a zástupce na ploše. Po výběru klikněte na Next.

Steam Install 2

Zahájí se příprava pro stažení hry a obrazovka ukazuje aktuální stav dokončení procesu. Instalaci můžete přerušit tlačítkem Cancel.

Steam Install 3

Po dokončení přípravy budete upozorněni následující obrazovkou. Pokud zakliknete volbu, budete ihned po kliknutí na tlačítko Finish přesměrováni do seznamu nainstalovaných her. Jinak tam budete muste přejit kliknutím na záložku My Games.

Steam Install 4

V seznamu her byste nyní měli najít America's Army 3 v seznamu Installed a měl by být automaticky zahájen proces stahování. To poznáte indikací Downloading a dalších ionformací vpravo na řádku hry. Po dokončení stahování uvidíte místo napísu Downloading, nápis 100% Ready. Nyní je hra připravena ke spuštění kliknutím na tlačítko Launch nebo poklepáním na položku hry.

Steam Game List

Deploy Client

Druhou variantou, jak hru získat, je použití nástroje vytvořeného čistě pro účely America's Army 3 - Deploy Client. Jedná se o malou aplikaci, která umožňuje stáhnout, nainstalovat a udržovat hru aktuální.

Nejprve je nutné si stáhnout instalátor Deploy Clienta. Odkazy k jeho stažení mlžete nalézt na oficiální stránce v sekci Downloads - Deploy Client. Po stažení instalátoru jej spusťte.

Po jeho spuštění klikněte na Download.

DC Download

Budete vyzváni, zda chcete America's Army skutečně stáhnout. Klikněte na Yes pro pokračování nebo No pro zrušení.

DC Download 
Confirm

Zobrazí se licenční ujednání. Zaškrtněte "I have read and agree with the terms listed above" a klikněte na Continue pro pokračování.

DC Download EULA

Vyberte místo na disku, kam se má hra nainstalovat klinutím na Browse. Pokud jste s instalační cestou spokojeni, klikněte na OK pro pokračování v instalačním procesu.

DC DOwnload install location

Začne stahování hry a aktuální stav stahování můžete sledovat vinformačním okně průběhu stahování. Stahování můžete kdykoliv přerušitkliknutím na tlačítko Close.

DC Download status

Jakmile je stahování dokončeno, přeměn se tlačítko Download na tlačítko Install. Klikněte na něj pro zahájení instalace. V zápětí budete vyzváni k potvrzení Vašeho rozhodnutí instalovat hru.

DC Install

Klikněte na Yes a v zápětí budete vyzvání k výběru místa instalace. Vyberte nové umístění tlačítkem Browse nebo klikněte rovnou na OK pro použití defaultní instalační cesty.

DC Install location

Znovu budete vyzváni k odsouhlasení licenčního ujednání. Zašktrněte kolonku a klikněte na Continue.

DC Install EULA

Po odsouhlasení licence se zahájí instalační proces a o jeho průběhu Vás bude informovat ukazatel průběhu instalace.

DC Install status

Po dokončení instalačního procesu se tlačítko Install změní na tlačítko Launch Game. Kliknutím na něj spustíte hru.

DC Launch 
Game


Stáhněte si AA3 dnes a staňte se členem elitní americké armády. Začněte hrát za americkou armádu ve verzi 3 již dnes. Americká armáda fanoušků i novýchhráčů obdobných zkušeností mohou nyní se uplatnit v oficiální hře americkéarmády, která má více autentické vojenské prvky, včetně vzdělávání,technologie zbraně, a zvuky než kterákoli jiná vojenská hra. Postavenána Unreal Engine 3, AA3 dodává fantasticky realistické znaky,prostředí, světelné efekty, animace a team-zaručené zážitky. Ve hře,kde každý detail bere dech ™, hráči jsou vázány pravidly zapojení (ROE)a získáte zkušenosti, jak se budete pohybovat ,výzvy v týmu-založené namultiplayeru, síla-on-force operací. 15 různých map / mise kombinací aexkluzivní pokročilé školení, které vám umožní odemknout novéschopnosti a přizpůsobit se Vám, budete mít Soldieringzkušeností v US Army 3, jako nikdy předtím. Najděte sílu, jako v žádnéjiné hře. Začněte a jděte vaší cestou teď!
AA3